Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 2 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 30 dni temu

Witaj w systemie USOSweb - "WIRTUALNY DZIEKANAT"
Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie

Uwaga studenci i doktoranci !!!

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) wszyscy studenci / doktoranci naszej Uczelni zobowiązani są do zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych i złożenia w dziekanacie podpisanego oświadczenia do dnia 11.05.2018 r.

Informacja RODO (załącznik)

Uwaga użytkownicy Bibliotek Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie !!!

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) wszyscy użytkownicy Biblioteki Głównej oraz Bibliotek: Instytutu Filologii Obcych, Instytutu Prawa, Administracji i Zarządzania (dawniej WNS-u), Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego, Wydziału Sztuki , zobowiązani są do zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych i złożenia podpisanego oświadczenia w bibliotekach, w których posiadają konta biblioteczne do dnia 11.05.2018 r.

Informacja RODO - biblioteka (załącznik)

Ankieta oceny pracy dziekanatu Wydziału Pedagogicznego

Zapraszamy studentów Wydziału Pedagogicznego do wypełniania w systemie USOSweb ankiety oceny pracy dziekanatu.

Ankieta będzie aktywna do 30 czerwca 2018r.


Informacja o połączeniu Wydziałów

Z dniem 1 marca 2016r. w wyniku połączenia Wydziału Filologiczno-Historycznego i Wydziału Nauk Społecznych powstał nowy Wydział o nazwie Wydział Filologiczno-Historyczny. Ze względów organizacyjnych do końca roku akademickiego 2015/2016 w systemie USOSweb struktura Wydziałów nie ulega zmianie i funkcjonują Wydziały o starej nazwie.

Sieć Eduroam na AJD

Zachęcamy wszystkich pracowników i studentów do korzystania z usługi eduroam, uzyskania dostępu do sieci bezprzewodowej Uczelni. W chwili obecnej dostęp do sieci eduroam jest możliwy w budynku Wydziału Filologiczno-Historycznego przy ul. Zbierskiego 2/4, (dawny budynek WNS). Więcej informacji związanych z projektem eduroam znajdują się na stronie: https://eduroam.ajd.czest.pl.
UWAGA STUDENCI !!!

Opłaty za studia (indeksy, legitymacje, czesne, powtarzania, dyplomy, etc.) należy wnosić przelewem na indywidualny numer rachunku bankowego, dostępny po zalogowaniu do systemu USOSweb w menu DLA STUDENTÓW w kolumnie (po lewej stronie) MOJE STUDIA ⇒ Płatności.
Instrukcja dla studentów dotycząca płatności w USOSweb dostępna jest tutaj.

UWAGA !!!
Podczas dokonywania wpłaty należy stosować odpowiedni tytuł przelewu – taki sam, jaki podawany jest w opisie naliczonych należności.Archiwum Prac Dyplomowych

Elektroniczne archiwizowanie prac dyplomowych z wykorzystaniem systemu Archiwum Prac Dyplomowych.

WEJŚCIE DO SYSTEMU APD

Logowanie do systemu

Zalogowanie do systemu USOSweb jest możliwe tylko poprzez Centralny System Uwierzytelniania, warunkiem zalogowania jest podanie Identyfikatora (nr PESEL) oraz HASŁA

Studenci, którzy rejestrowali sie w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) posiadają takie samo hasło w USOSweb.
Pozostałe osoby otrzymują hasło w dziekanacie.

Migracja danych

Migracja danych pomiędzy systemem USOS, a USOSweb odbywa się cztery razy na dobę o godzinie: 2.00 , 12.00 , 14.30 i 17.00