Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW DLA WSZYSTKICH
ostatnia migracja danych: ok. 3 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 47 dni temu

Witaj w systemie USOSweb - "WIRTUALNY DZIEKANAT"
Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie

UWAGA Studeci i Doktoranci I roku!!!

Została uruchomiona ostatnia tura rejestracji na obowiązkowe szkolenie z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla studentów i doktorantów rozpoczynających I rok studiów (I, II i III stopień) w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, którzy jeszcze w takim szkoleniu nie uczestniczyli.

Zapisy na szkolenie odbywają się wyłącznie za pośrednictwem systemu UL i należy je dokonać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16.12.2016 do godz. 15.00 (III tura rejestracji).

III tura rejestracji obejmuje następujące terminy szkoleń: 14.12.2016 oraz 16.12.2016


ZAPISY NA SZKOLENIE BHP

Studenci AJD, którzy zapisali się na przedmioty OGÓLNOAKADEMICKIE na semestr ZIMOWY 16/17Z

Studenci AJD, którzy zapisali się na przedmioty OGÓLNOAKADEMICKIE (LEKTORATY, WF, PSW, szkolenie BHP) oraz przedmioty do wyboru na Wydziale Filologiczno-Historycznym na semestr zimowy 16/17Z zobowiazani są dokonać podpięć przedmiotów pod właściwy etap.

Przed dokonywaniem podpięć przedmiotów do wyboru należy zapoznać się z instrukcją USOSweb - jak podpiąć wybrane przedmioty pod właściwy etap, która "krok po kroku" pokazuje jak właściwie wykonać podpięcia w systemie USOSweb.

UWAGA:
Termin podpinania: do 28 lutego 2017 !!!
Niepodpięcie przedmiotów w wyznaczonym terminie będzie skutkowało nierozliczeniem etapu !!!



Informacja o połączeniu Wydziałów

Z dniem 1 marca 2016r. w wyniku połączenia Wydziału Filologiczno-Historycznego i Wydziału Nauk Społecznych powstał nowy Wydział o nazwie Wydział Filologiczno-Historyczny. Ze względów organizacyjnych do końca roku akademickiego 2015/2016 w systemie USOSweb struktura Wydziałów nie ulega zmianie i funkcjonują Wydziały o starej nazwie.

Sieć Eduroam na AJD

Zachęcamy wszystkich pracowników i studentów do korzystania z usługi eduroam, uzyskania dostępu do sieci bezprzewodowej Uczelni. W chwili obecnej dostęp do sieci eduroam jest możliwy w budynku Wydziału Filologiczno-Historycznego przy ul. Zbierskiego 2/4, (dawny budynek WNS). Więcej informacji związanych z projektem eduroam znajdują się na stronie: https://eduroam.ajd.czest.pl.




UWAGA STUDENCI !!!

Opłaty za studia (indeksy, legitymacje, czesne, powtarzania, dyplomy, etc.) należy wnosić przelewem na indywidualny numer rachunku bankowego, dostępny po zalogowaniu do systemu USOSweb w menu DLA STUDENTÓW w kolumnie (po lewej stronie) MOJE STUDIA ⇒ Płatności.
Instrukcja dla studentów dotycząca płatności w USOSweb dostępna jest tutaj.

UWAGA !!!
Podczas dokonywania wpłaty należy stosować odpowiedni tytuł przelewu – taki sam, jaki podawany jest w opisie naliczonych należności.



Archiwum Prac Dyplomowych

Elektroniczne archiwizowanie prac dyplomowych z wykorzystaniem systemu Archiwum Prac Dyplomowych.

WEJŚCIE DO SYSTEMU APD

Logowanie do systemu

Zalogowanie do systemu USOSweb jest możliwe tylko poprzez Centralny System Uwierzytelniania, warunkiem zalogowania jest podanie Identyfikatora (nr PESEL) oraz HASŁA

Studenci, którzy rejestrowali sie w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) posiadają takie samo hasło w USOSweb.
Pozostałe osoby otrzymują hasło w dziekanacie.

Migracja danych

Migracja danych pomiędzy systemem USOS, a USOSweb odbywa się cztery razy na dobę o godzinie: 2.00 , 12.00 , 14.30 i 17.00